Wesele w stylu Bollywood!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

wesele w stylu
Jedni wprost przepadają za tego typu klimatami, inni zaś omijają je szerokim łukiem, Jeśli jednak jesteście wielbicielami kolorowych strojów i błyszczącej, pobrzękującej w rytm muzyki biżuterii, pełnych uroku tańców, setek intensywnych barw oraz tego wszystkiego, co z klimatami bollywoodzkimi jest związane, macie znakomity motyw przewodni na Wasze przyjęcie! AZ całą pewnością wszyscy będą bawić się na nim przednio!

Wesele w stylu Bollywood kolorowa suknia, intensywny makijaż, dużo ozdób, czyli Panna Młoda jest gotowa!

Panna Młoda na weselnym przyjęciu w stylu Bollywood to z całą pewnością nie delikatna rusałka w koronkowej sukience ani dama w minimalistycznej białej kreacji. W tym przypadku bowiem znakomicie sprawdzi się suknia mająca intensywny odcień, do tego zaś odpowiednio mocny makijaż (make up w wersji no make up kategorycznie nie wchodzi tutaj bowiem w grę). Może ona mieć na dłoniach tradycyjne indyjskie tatuaże z henny, na pewno świetnie dopełnią całości wizerunku.

Oczywiście jej wybrane również powinien odpowiednio się prezentować, dlatego tez garnitur w odpowiednio intensywnym kolorze jak najbardziej się przyda.

Kolor rządzi!

Wasza sala weselna powinna stanowić prawdziwą eksplozję kolorów. niech barwa pomarańczowa przeplata się z różową, a fiolet w połączeniu z zielenią pięknie się zaprezentuje. Do tego odrobina żółtego, błękitu i czerwieni – i idealna dekoracja gotowa! W tym przypadku nie musicie dbać o jeden wybrany kolor przewodni, bowiem prawdziwa feeria barw będzie jak najbardziej na miejscu.

Warto byłoby w ramach atrakcji weselnej zaproponować gościom pokaz tańca brzucha, z pewnością zachwyci on wszystkich zebranych. Weselnicy mogą zaś dostać kolorowe, bogato zdobione chusty, by samemu próbowali poruszać się w charakterystyczny sposób w rytm muzyki.

Jeżeli natomiast mowa o menu, warto nie poprzestawać tutaj na tradycyjnym schabowym z kapustą i ziemniakami, a pozwolić zebranym spróbować kulinarnych nowości. Kurczak tandoori, garam masala i inne egzotyczne pyszności na pewno dodatkowo podkreślą klimat panujący na Waszym przyjęciu weselnym.

Jeśli dysponujecie przynajmniej kilkoma wypożyczonymi egzemplarzami sari, jak najbardziej możecie zaproponować druhnom, by te tradycyjne indyjskie stroje miały na sobie przynajmniej przez część przyjęcia weselnego. Gwarantujemy, że to rozwiązanie cudownie się sprawdzi na żywo i na fotografiach.

Wcześniej Pannie Młodej zorganizować zaś można cudowny wieczór panieński w bollywoodzkich klimatach, dopełnieniem całości okaże się zaś bajecznie kolorowa suknia ślubna. Dodatkowych podpowiedzi udzieli Wam z całą pewnością znakomity towesele.pl. To tutaj znajdziecie najlepsze ślubno – weselne inspiracje. Być może niezwykły urok kolorów, tańców i uśmiechów w wydaniu bollywoodzkim przypadnie Wam do gustu, a może znajdziecie dla siebie jakieś inne rozwiązanie?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×