Wybierz obraz 3d do swojego pokoju dziennego!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

obraz 3d
Pokój dzienny (czyli innymi słowy pokój gościnny bądź też salon) to serce domu. To tutaj wszak spotykają się wszyscy domownicy, to tutaj przyjmuje się gości. Miesza się w nim funkcja typowo reprezentacyjna z użytkową. Warto zatem dołożyć wszelkich starań, by ów salon urządzony był w sposób bardzo przemyślany i stylowy, by niczego w nim nie zabrakło, aby śmiało mógł być nazwany prawdziwą oazą piękna. Jak taki efekt osiągnąć?

Nie tylko meble, czyli porady wnętrzarskie dotyczące pokoju dziennego!

Mogłoby się wydawać, iż najważniejszą kwestią są tutaj meble. Nic bardziej mylnego! Przy prostym, minimalistycznym umeblowaniu efekty osiąga się bowiem głównie za pomocą dodatków i ozdob. Co mamy na myśli? W grę wchodzą tutaj zarówno różnego rodzaju tekstylia., jak chociażby koce, pledy, makatki, poduchy czy też obrusiki. Nie możemy zapominać wszakże także o kwiatach, one bowiem pojawiają się w zdecydowanej większości polskich pokojów dziennych. Mowa rzecz jasna również o takich ozdobach, jak chociażby dekoracyjne zapachowe świece czy też wazony z kwiatami ciętymi. Jednak dziś zajmiemy się głównie kwestią naściennych ozdób, a konkretniej obraz 3d

Postaw na nowoczesne technologie!

Okazuje się bowiem, iż innowacyjna technologia 3d ma się w naszych domach świetnie – właśnie za sprawą naściennych dekoracji. Tego typu egzemplarze są w stanie optycznie powiększyć przestrzeń, dodając jej niezwykłości. Możemy poczuć się niczym na pięknej plaży bądź też w amazońskiej dżungli, kiedy tylko wybierzemy odpowiedni egzemplarz. Okazuje się jednak, iż także wzory florystyczne oraz abstrakcje cieszą się dziś niemałym zainteresowaniem wśród Polaków.

Jakie korzyści niesie z sobą umieszczenie na powierzchni ściany w salonie obraz 3d?

Okazuje się, iż dobrze dobrany egzemplarz stanie się z całą pewnością głównym elementem dekoracyjnym danej przestrzeni, będzie świadczył o jej niezwykłym charakterze. W przypadku, kiedy zdecydujemy się na obraz 3d pełen barw, niezwykle wyrazisty model, powinniśmy zrezygnować z dużej ilości innego typu dekoracji. Mogłoby się bowiem okazać, iż w pomieszczeniu pojawił się efekt kiczu czy niespójności, a z całą pewnością kompletnie nie o to nam chodzi.

Jaki model wybrać? To już zależy rzecz jasna od naszych indywidualnych potrzeb i preferencji oraz od tego, w jakim klimacie nasz salon urządziliśmy. Na szczęście jednak nie brakuje niezwykle ciekawych modeli reprezentujących modny ostatnimi czasy klimat prowansalski, industrialny, skandynawski czy też kolonialny. Każdy znajdzie tu zatem coś dla siebie. Po porady w kwestii umieszczenia obrazu w salonie (i nie tylko) serdecznie zapraszamy na fototap.pl

Zapraszamy do odwiedzenia również www.fototap.pl/fototapety

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×